bronserade och förgyllda. Dekor av pastellage. Ovala speglar med pärlstav och krönande bandrosett. Fasettslipat glas. Höjd 52, bredd 36 cm.
Slitage. Krön med skada. Senare bakstycke.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10