Fanerat med teak. Med två iläggsskivor. Med två iläggsskivor a 45.5 cm. Diameter 110, höjd 72 cm. Total längd 201 cm.
Smärre slitage Smärre märken. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10