Design Möbler
1351736

Bokhylla, 1930-tal.

Bokhylla, 1930-tal.
Bokhylla, 1930-tal.
Bokhylla, 1930-tal.
Bokhylla, 1930-tal.
Bokhylla, 1930-tal.
Bokhylla, 1930-tal.

Bokhylla fanerad i bonad björk och makassarebenholts samt inläggningar i diverse träslag. Längd 135, bredd 30, höjd 90 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Klubbat pris
1 800
180
210
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 okt 15:21
1 800 SEK
14 okt 15:20
1 600 SEK
14 okt 14:17
1 500 SEK