Konst Contemporary
1351750

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad l lerin och daterad -79.

Lars Lerin, akvarell, signerad L Lerin och daterad -79.

Skyming, Lofoten. Bladstorlek 76 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
100 000 SEK