Tobias, Fickur, 45 mm.

Tobias, Fickur, 45 mm.

14K guld, kedja i förgylld koppar, plexiglas, manuell.
Boettnr 61442. Nyckel finns.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Bucklor. Spricka i urtavlan.

Utropspris
400 EUR