Konst Modern svensk konst
1351761

Stig Claesson (Slas)

(Sverige, 1928-2008)
Stig claesson, blandteknik på papper, signerad och daterad -67.

Stig Claesson, blandteknik på papper, signerad och daterad -67.

Landskap. Bildstorlek 42 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK