Björk, front med spegelklädd dörr, mindre dörr, hyllplan samt fyra mindre och en större låda, 109x50x204 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Avnött. Repor. Märken. saknar hyllplan. Skadade darghandtag.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10