Design Möbler
1351935

Bokhylla, Bräntorps, 1950/60-tal.

Bokhylla, bräntorps, 1950/60-tal.

Bestående av tre svärtade gavlar, tre moduler och fyra hyllplan fanerade med teak. Moduler nas bredd 79, höjd 50, gavlarnas höjd 175 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK