1351983

Vägglystrar, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.

Förgylld brons. För två ljus vardera. Nedtill vädursmaskaron. Fasetterad mittstam av glas. Höjd 77 cm.

Nagg. Lagningar. Kompletterade. En krönande prisma lös

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK
Rekommendationer