Design Övrigt
1352037

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, vägglampor, 2 st, hans-agne jakobsson ab, markaryd, 1900-talets andra hälft.

Hans-Agne Jakobsson, vägglampor, 2 st, Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Bok och plast. Modellnummer V 211. Etikettmärkat. Höjd 29, bredd ca 25 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK