Smycken Ringar
1352137

Ring med fasettslipad granat

Ring med fasettslipad granat.
Ring med fasettslipad granat.
Ring med fasettslipad granat.
Ring med fasettslipad granat.

18K guld. Otydliga stämplar. Storlek 19/60. Vikt 6 gram.

Slitage. Gravyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J404
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
194
218
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
22 nov 17:06
2 000 SEK
22 nov 17:06
1 800 SEK
16 nov 10:50
1 500 SEK