1352283

Olav Maran

(Estland, Född 1933)
Olav maran, olja på pannå, signerad och daterad -87.

Olav Maran, olja på pannå, signerad och daterad -87.

"Vaikelu kahe punase õunaga" (Stilleben med två röda äpplen). 38 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T44
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
8 timmar 50 minuter
1 150
11 518
1 335
Utropspris
500 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 EUR. Läs mer.
Budhistorik (39 bud)
12
16 okt 12:46
1 150 EUR
12 okt 20:18
1 100 EUR
11
11 okt 22:29
1 050 EUR
11 okt 21:14
1 000 EUR
10
11 okt 21:14
980 EUR