1352283

Olav Maran

(Estland, Född 1933)
Olav maran, olja på pannå, signerad och daterad -87.

Olav Maran, olja på pannå, signerad och daterad -87.

"Vaikelu kahe punase õunaga" (Stilleben med två röda äpplen). 38 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T44
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 900
38 947
4 540
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (74 bud)
10
17 okt 20:55
3 900 EUR
14
17 okt 20:55
3 800 EUR
10
17 okt 20:55
3 800 EUR
14
17 okt 20:53
3 600 EUR
10
17 okt 20:53
3 500 EUR