1352284

Ragnar Ungern

(Finland, 1885-1955)
Ragnar ungern, olja på pannå, signerad och daterad -27.

Ragnar Ungern, olja på pannå, signerad och daterad -27.

Moln. 25 x 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
500 EUR
Rekommendationer