Design Möbler
1352338

Sybord, Swedish Modern, AB Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1940-tal.

Sybord, swedish modern, ab svenska möbelfabrikerna, bodafors, 1940-tal.

Alm och almfanér. Skjutbar skiva med fackinredning under. Pelarben. Brickmärkt. Längd 56, bredd 40, höjd 68 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Renoverad. Fanerlagningar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK