Samlarföremål Övrigt
1353293

Valter Ranestål, samekniv, singerad, samt samekniv osignerad.

Valter ranestål,  samekniv, singerad, samt samekniv osignerad.

Halvhornsknivar i renhorn, läder och björk. Längd 21-23 cm.

Slitage. Sprickor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Klubbat pris
1 800
174
197
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 nov 16:27
1 800 SEK
29 nov 16:27
1 700 SEK
29 nov 16:27
1 500 SEK
29 nov 8:13
600 SEK
27 nov 23:58
500 SEK