Design Konstglas
1353440

Pokal, glas, 1920-tal.

Pokal, glas, 1920-tal.
Pokal, glas, 1920-tal.
Pokal, glas, 1920-tal.
Pokal, glas, 1920-tal.

Otydligt signerad. Graverad dekor. Höjd 28 cm.

Nagg.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

1 100
107
120
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
19 nov 15:06
1 100 SEK