Birger Lundquist, gouache, signerad och daterad -32.
"Bonniers". Bladstorlek 42 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram, färgbortfall i marginalerna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK