Design Övrigt
1353673

Guido Gambone

(Italien, 1909-1969)
Guido gambone, karaff med propp stengods 1950/60-tal.

Guido Gambone, karaff med propp stengods 1950/60-tal

Höjd 23 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
2 200
220
255
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 okt 21:51
2 200 SEK
11 okt 21:50
2 000 SEK
11 okt 21:50
1 900 SEK
7 okt 14:02
1 800 SEK
7 okt 0:57
550 SEK