Konst Modern svensk konst
1353684

Olle Nordberg

(Sverige, 1905-1986)
Olle nordberg, olja på pannå, signerad och daterad -64.

Olle Nordberg, olja på pannå, signerad och daterad -64

Par vid bord. 35 x 27 cm.

Obetydlig ytsmuts

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
2 500 SEK