Design Övrigt
1353694

Barbini, vas signerad Murano sent 1900-tal

Barbini, vas signerad murano sent 1900-tal.

Höjd 32 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 900
190
220
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 okt 21:38
1 900 SEK
11 okt 5:18
1 800 SEK
7 okt 20:54
1 200 SEK
5 okt 8:01
550 SEK
4 okt 14:05
500 SEK