Smycken Ringar
1353719

Ring, 18K vitguld och briljantslipad diamant.

Ring, 18k vitguld och briljantslipad diamant.

Diamant 0,62 ct enligt gravyr. Stämplad GTS, Jönköping 2010. Insidan skena med liten grön sten. Storlek 18,25/57. Vikt 6 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
10 000 SEK