Silver Ljusstakar
1353829

Thorvald Marthinsen, ljusstakar, silver, Norge, åtta stycken. Sölvvarefabrik, 1900-talets första hälft.

Thorvald marthinsen, ljusstakar, silver, norge, åtta stycken. sölvvarefabrik, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 7,5 cm

Fylld fot. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK