Konst Klassisk svensk konst
1353845

Anna Gardell-Ericson

(Sverige, 1853-1939)
Anna gardell-ericson, akvarell, signerad.

Anna Gardell-Ericson, akvarell, signerad.

Landskap med vattenkvarn. I. 21 x 12,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK