Konst Contemporary
1354200

Eva Zettervall

(Sverige, Född 1941)
Eva zettervall, kolteckning på skissblock, signerad.

Eva Zettervall, kolteckning på skissblock, signerad.

Nakenstudie. Utförd omkring 1986. Bladstorlek 46 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram. Pappret med hanteringsslitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

Utropspris
2 500 SEK