Konst Skulptur
1354290

Veikko Keränen

(Finland, Född 1935)
Veikko keränen, skulptur, signerad.

Veikko Keränen, skulptur, signerad.

Aluminium monterad på plexiglassockel. Signerad. Höjd inklusive sockel 11,5 cm.

Obetydligt slitage.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
3 000 SEK