Konst Skulptur
1354290

Veikko Keränen

(Finland, Född 1935)
Veikko keränen, skulptur, signerad.

Veikko Keränen, skulptur, signerad.

Aluminium monterad på plexiglassockel. Signerad. Höjd inklusive sockel 11,5 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK