1354357

Sari Haapaniemi

(Finland, Född 1965)
Sari haapaniemi, olja på duk, signerad och daterad -04.

Sari Haapaniemi, olja på duk, signerad och daterad -04.

"Syyspihlaja" (Höströnn). 40 x 79 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst

Utropspris
400 EUR