Design Övrigt
1354363

Carl Cunningham-Cole

(Sverige, Född 1942)
Carl cunningham-cole, vaser 7 st delvis signerade/stämpelsignerade.

Carl Cunningham-Cole, vaser 7 st delvis signerade/stämpelsignerade

Glaserat stengods, höjd 7-17 cm

Obetydligt ytslitage. Glasyrmistor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK