1354514

Werner Åström

(Finland, 1885-1979)
Werner åström, olja på duk, signerad och daterad-43.

Werner Åström, olja på duk, signerad och daterad-43.

Landskap. 33x41 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläck.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer