"Greve Bruhls skräddare". Polykromt bemålad och med förgyllda detaljer. Märkt Dresden 783T. Längd 25, höjd 32 cm.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10