Ring 18K vitguld med 3 briljanter ca 0,55 ct totalt, Gerdt Hartvig Sandqvist Stockholm 1964

Total vikt 3,0 g. Storlek 21,75/68,5

Slitage. Repor. Nagg. Gäller ringskena.

Utropspris
7 000 SEK