Smycken Ringar
1354538

Ring 18K vitguld med 3 briljanter ca 0,55 ct totalt, Gerdt Hartvig Sandqvist Stockholm 1964

Ring 18k vitguld med 3 briljanter ca 0,55 ct totalt, gerdt hartvig sandqvist stockholm 1964.

Total vikt 3,0 g. Storlek 21,75/68,5

Slitage. Repor. Nagg. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
7 000 SEK