Design Övrigt
1354544

Armband, 1960-tal, metall, ca 20 x 1,5 cm

Armband, 1960-tal, metall, ca 20 x 1,5 cm.

Total vikt 96,6 g. Troligen mässing.

Slitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

450
44
49
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
29 nov 21:45
450 SEK