Design Möbler
1354547

Elinor McGuire, bord/matbord, 1970-tal, USA.

Elinor mcguire, bord/matbord, 1970-tal, usa.

Bambu, glas, diameter ca 107 cm, höjd ca 79 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK