Jukebox, Seeburg Stereophonic, USA, 1960-tal.

Selectomatic 160 (Y160 S284). Bredd 82, djup 63, höjd 145 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Skador. Låst. Nyckel saknas.

Utropspris
5 000 SEK