Klädd med skinn, fyra sektioner som kan monteras efter behag, lösa dynor och ryggkuddar, 350x89x63, sitthöjd 36 cm, sidobord med förvaring 88x45x35 cm. Extra kuddar vikbara ca 90x22 cm vardera
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Nagg. Märken. Repor. Slitage.