Konst Modern svensk konst
1354829

Gunnar Brusewitz

(Sverige, 1924-2005)
Gunnar brusewitz, akvarell, signerad och daterad maj -85.

Gunnar Brusewitz, akvarell, signerad och daterad maj -85.

Sjölandskap. 22 x 43 cm (dagermått).

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper troligen från väta.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK