Möbler Stolar
1354932

Stolar, 8 st snarlika, 1960-tal.

Stomme av bok. Delvis fasta, stoppade sitsar med randig textiklädsel i beige. Sitthöjd 43, höjd 81 cm.

Ställvis slitage. Märken. Senare klädsel. En stol med spricka i ryggbricka.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H154
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK