Möbler Stolar
1354944

Stolar, sex stycken, gustaviansk stil, 1800-tal.

Bemålade. Skuren dekor. Spjälad rygg. Lösa stoppade tygklädda sitsar. Sitthöjd 47 cm.

Senare bemålning. Smärre slitage. Förstärkningar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 637

607. Martin Mijtens d.ä Tillskriven, "Prins Georg av Danmark och Norge" (1653-1708).
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
Fair warning
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK