Allmoge
1354948

Fållbänk, allmoge, 1800-talets andra hälft.

Furu. Med öppningsbart lock. Sitthöjd 46, längd 248 cm.

Åldersrelaterat slitage. Förstärkningar. Kompletterad. Torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK