Möbler Hyllor & Bokhyllor
1354998

Bokhyllor, 2st, 1900-talets andra hälft.

Ovandel med flyttbara hyllplan. Nederdel med fem draglådor. Bredd 60, djup 46, höjd 148 respektive 180 cm.

Slitage, märken, repor, borrhål. En hylla avkortad, den andra med regel från fast montering.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H167

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK