Design Möbler
1355054

Byrå, 1950/60-tal.

Byrå, 1950/60-tal.
Byrå, 1950/60-tal.
Byrå, 1950/60-tal.
Byrå, 1950/60-tal.
Byrå, 1950/60-tal.

Fanerad med teak. Fem draglådor. Bredd 82, djup 32, höjd 58 cm.

Slitage, märken, repor.

Utropspris
3 000 SEK