Belysning Ljuskronor
1355163

Ljuskrona gustaviansk stil 1900-talets mitt

Ljuskrona gustaviansk stil 1900-talets mitt.

Sk Drottningholms-modell, för sju ljuspunkter och fem ljus, stomme av metall behäng med olikslipade prismor, diameter 56, höjd 82 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK