Konst Skulptur
1355166

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, mobil/skulptur, signerad, daterad och numrerad 2004, 4/160.

Beverloo Corneille, mobil/skulptur, signerad, daterad och numrerad 2004, 4/160.

"Women in the sky". Höjd ca 100 cm.

Smärre slitage. Märken.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
6 000 SEK