Design Möbler
1355170

Roland Wilhelmsson

(Sverige)
Roland wilhelmsson, matbord, karl andersson & söner, huskvarna, 1970-tal.

Roland Wilhelmsson, matbord, Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1970-tal.

Matbord av furu med oval skiva och blottad träfog. Kopplad benställning. Etikettmärkt. Längd 190, bredd 110, höjd 71 cm.

Slitage. Repor. Torrspricka. Instabilt då möbeltassar saknas.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK