Design Konstglas
1355284

Vas, glas, möjligen Alfredo Barbini, Murano, Italien.

Vas, glas, möjligen alfredo barbini, murano, italien.

Droppformad, svart glasmassa med dekor av millefiori i svart och rött samt silverfoliering. Höjd 30,5 cm.

Obetydligt ytslitage. Fotring med nagg.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
2 500 SEK