1355299

Ragnar Ungern

(Finland, 1885-1955)
Ragnar ungern, olja på pannå, signerad.

Ragnar Ungern, olja på pannå, signerad.

Stilleben med kaffepanna. 30x31,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J2
Proveniens

Konstnären Weikko Puros familj.

Dedikation av konstnären till Weikko Puro.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
180
1 850
203
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
29 nov 11:44
180 EUR
24 nov 2:20
150 EUR
22 nov 19:18
100 EUR