Oskari Paatela, olja på pannå, signerad och daterad 1940.
"Vierumäki". 55,5 x 37,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR