Möbler Hyllor & Bokhyllor
1355394

Bokhylla, 1900-talets mitt.

Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.
Bokhylla, 1900-talets mitt.

Bokhylla fanerad med alm. Två flyttbara hyllplan. Skåpsdörrar och låda. Bredd 165, djup 30, höjd 83 cm. Nyckel finns.

Fanerskador. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK